Vyhledávání


Kontakt

Petr Holman
Praha

Tel. 777031751

E-mail: holmi104@gmail.com

Petr HOLMAN

fotografie a videa pro rodinu i firmu

 

  REPORTÉŘI NA   VAŠÍ STRANĚ   

Odkazy na aktuální reportáže realizované pro FTV Prima:

CELIAKIE

Videa

Podívejte se na několik ukázkových videí z různých oblastí mé tvorby:

Svatební video

Krátký, cca čtyřminutový sestřih, z průběhu celého svatebního dne. Podobné video dodávám na přání klienta ke standardnímu záznamu svatby.

  

Firemní propagační video, reklamní spot

Videa tohoto druhu jsou určena především pro webové prezentace klientů.

Toto video bylo vyrobeno na základě textových a obrazových podkladů pro pořadatele prestižní profesionální kulturistické soutěže v Miami, USA.

 

Reportáže a dokumenty...

...tvoří velkou část mé produkce. Tady je několik ukázek:

Video z výstavy Klubu chovatelů jorkšírských teriérů

Video z akce Sdružení přátel Vltavotýnska bylo součástí rozsáhlého projektu v rámci předvolební kampaně ke komunálním volbám v roce 2010. 

A další předvolební video, tentokrát pro volby parlamentní, bylo natočeno pro SPOZ Miloše Zemana a zachycuje jeho adopci orla bělohlavého.

Videoreportáž pro server Nasipolitici.cz o připravované sporné výstavbě nové radnice na Praze 8 za více než miliuardu korun.

 

Narozeninové oslavy, rodinná jubilea, firemní večírky

Do této kategorie jsem vybral video natočené ve formátu full HD fotoaparátem - špičkovou zrcadlovkou CANON 7D. Je ze stylové narozeninové party v pražské restauraci Pravěk.

 

Sportovní videa, DVD a DVD trailery

Převážná většina mé videoprodukce je určena pro server o kulturistice, fitness a kráse těla Czechyoungmuscle.com. Za šest let existence serveru to bylo více než 1600  videoclipů o  průměrné délce tři minuty, ale také deset DVD. Podívejte se na trailer k dvojitému DVD z mistrovství světa juniorů v kulturistice, které se konalo v roce 2008 v Plzni.

 

Speciály 

Některá videa z mé produkce se vymykají všem kategoriím, jako např. toto video natočené pro server Střízlivá politika.cz. Budiž to perlička na závěr...