Vyhledávání


Kontakt

Petr Holman
Praha

Tel. 777031751

E-mail: holmi104@gmail.com

Petr HOLMAN

fotografie a videa pro rodinu i firmu

 

  REPORTÉŘI NA   VAŠÍ STRANĚ   

Odkazy na aktuální reportáže realizované pro FTV Prima:

CELIAKIE

ORIENTAČNÍ CENÍK

Konečná cena se vždy stanovuje na základě dohody s klientem, závisí na mnoha faktorech a požadavcích. Pro orientaci uvádím několik typických příkladů:

FOTOGRAFIE

  • Svatba

Obřad od příjezdu po odjezd svatebčanů 2900,- Kč, obřad + začátek hostiny (polévka, případně taneční sóla) 3900,- Kč, celý den (cca 10 hodin) 4900,- Kč. Lze také kombinovat fotografie a video. Nabízí se mnoho variant. Cena vždy dohodou až po upřesnění požadavků, rozsahu a priorit.

  • Sada fotografií z firemního večírku, rodinné oslavy, či jiné akce nebo události od 1990,- Kč 

Zahrnuje fotografování na místě (2-3 hodiny), dopravu v rámci Prahy + okolí do 30ti km, sadu digitálních fotografií (počet dle charakteru akce) upravených na klientem požadovanou velikost, vložení loga či jiné grafiky, zaslání elektronickou cestou a předání originálních a upravených dat na CD nebo DVD nosiči. Příplatky jsou za cestovné do vzdáleností nad 30 km od Prahy, práci vyžadující celodenní (nebo noční) přítomnost fotografa, papírové fotografie (dle množství a formátu) a za další služby.

VIDEO

  • Svatba

Obřad od příjezdu po odjezd svatebčanů 3900,- Kč (sestřih cca 30-60 minut), obřad + začátek hostiny (polévka, případně taneční sóla) 5500,- Kč (sestřih cca 60-90 minut), celý den (cca 10 hodin) 7900,- Kč (sestřih do 120ti minut). Záznam je vždy natáčen ve full HD, výsledná videa dodávám podle přání buď jako klasické DVD nebo ve full HD v jakémkoliv formátu. Jako bonus dostanete vždy krátký, cca 4-5ti minutový videoklip z Vaší svatby - viz ukázky.

  • Záznam z firemního večírku, rodinné oslavy, či jiné akce nebo události od 3990,- Kč.

Zahrnuje pořízení videozáznamu ve full HD kameramanem na místě (cca 2-3 hodiny), dopravu v rámci Prahy + okolí do 30ti km, následný střih a otitulkování, export z editačního programu do požadovaného formátu a rozlišení, zaslání elektronickou cestou a předání výsledného videa na CD nebo DVD nosiči. Příplatky jsou za cestovné do vzdáleností nad 30 km od Prahy, práci vyžadující celodenní (nebo noční) přítomnost kameramana, za vypracování scénáře, namluvení komentáře, za druhou kameru a za další služby.

  • Nízkonákladový reklamní či hudební videoklip - do 10 000 Kč.
  • Kameraman na celý den (přímé přenosy apod.) - od 2500,- Kč.